Aktualności


16.04.2019  | autor:  tepe

Wiosenna promocja MAN

 | Wiosna 2019 - nowa akcja promocyjna MAN

 

Z początkiem kwietnia 2019 roku ruszyła kolejna promocja oryginalnych części zamiennych MAN - zachęcamy Państwa do zapoznania się z jej szczegółami. Wystarczy kliknąć w obrazek tytułowy i pobrać plik pdf.

Jest to kolejna już dobra okazja do kupienia ich w specjalnej, atrakcyjnej cenie, zwłaszcza że:

  • są to ORYGINALNE CZĘŚCI pochodzące od producenta
  • są objęte DWULETNIĄ GWARANCJĄ

Użytkownicy pojazdów MAN wiedzą zapewne, że takie akcje promocyjne MAN odbywają sięw cyklach kwartalnych - następna będzie więc dopiero w lipcu. Warto więc skorzystać z tej oferty.

Zapraszamy do Optima Service Sp. z o.o. !

zobacz cały wpis

 


25.08.2015  | autor:  tepe

Mamy nową witrynę www !

Nasza nowa strona internetowa działa również na urządzeniach mobilnych

 

Oto do Państwa dyspozycji oddajemy naszą nową witrynę www prezentującą nas jako Autoryzowanego Partnera Serwisowego firmy  MAN. Mamy nadzieję, że w tym zakresie będzie bardziej użyteczna i przyjazna od naszej strony firmowej, a przede wszystkim dostarczy więcej użytecznej informacji o tym obszarze naszej działalności i ułatwi kontakt z nami wszystkim zainteresowanym użytkownikom pojazdów MAN.

Wdzięczni będziemy Państwu za wszelkie konstruktywne uwagi na jej temat - będziemy je uważnie analizowali i postaramy się zastosować najciekawsze propozycje.

Witryna wykorzystuje najnowsze technologie internetowe i jest dostosowana do urządzeń mobilnych, spełnia także wymagania zdefiniowane dla Autoryzowanych Partnerów firmy  MAN - wierzymy również, że sprosta oczekiwaniom naszych Klientów.

zobacz cały wpis

 


16.04.2015  | autor:  tepe

Oficjalna aplikacja MAN

Aplikacja MAN Polska dla użytkowników pojazdów MAN - pobierz z GooglePlay

 

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play najnowszą wersję

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, serwis MAN masz zawsze w zasięgu ręki!

zobacz cały wpis

 

Firma - adres:

Optima Service Sp. z o.o.  Mapa dojazdu

ul. Zielonogórska 138
67-100 Nowa Sól
Polska

Tel.: +48 456 39 62, 63 - Biuro Obsługi Klienta
Kom.: +48 667 667 471 - Biuro Obsługi Klienta
Tel.: +48 68 456 39 91 - Sekretariat
Fax: +48 68 456 39 90 - Sekretariat
E-mail: sekretariat@optimaservice.pl 

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.