Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

Optima Service Sp. z o.o.


UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


Firma - adres:

Optima Service Sp. z o.o.  Mapa dojazdu

ul. Zielonogórska 138
67-100 Nowa Sól
Polska

Tel.: +48 456 39 62, 63 - Biuro Obsługi Klienta
Tel.: +48 68 456 39 91 - Sekretariat
Fax: +48 68 456 39 90 - Sekretariat
E-mail: sekretariat@zastaltransport.pl 

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Kontakt - serwis

Biuro Obsługi Klienta:

Tel.: +48 68 456 39 62/63
Fax: +48 68 456 39 60
E-mail: bok@zastaltransport.pl
   

Dariusz Lisiewicz

Tel.: +48 68 456 39 61
Tel.: +48 601 562 262
E-mail: dariusz.lisiewicz@zastaltransport.pl
   

Rafał Plebański - Kierownik Serwisu

Tel.: +48 68 456 39 61
Tel.: +48 667 667 482
E-mail: rafal.plebanski@zastaltransport.pl
   

Marek Korwel - doradca serwisowy / umawianie wizyt serwisowych

Tel.: +48 456 39 63
Tel.: +48 667 667 471
E-mail: marek.korwel@zastaltransport.pl
   

Joanna Kornobis - Kolec - doradca serwisowy

Tel.: +48 456 39 62
Tel.: +48 667 667 471
E-mail: joanna.kornobis-kolec@zastaltransport.pl
   

Marta Dąbrowska - doradca serwisowy

Tel.: +48 456 39 62
Tel.: +48 667 667 471
E-mail: marta.dabrowska@zastaltransport.pl
   
Kontakt - części zamienne

Sprzedaż części zamiennych:

Tel.: +48 68 456 39 81
Fax: +48 68 456 39 60
E-mail: magazyn@zastaltransport.pl
   

Zbigniew Wojtasik - kierownik Działu Części Zamiennych

Tel.: +48 68 456 39 81
Tel.: +48 667 667 481
Fax: +48 68 456 39 60
E-mail: zbigniew.wojtasik@zastaltransport.pl
   

Grzegorz Kopaczewski - specjalista ds. części zamiennych

Tel.: +48 68 456 39 82
Tel.: +48 667 667 450
Fax: +48 68 456 39 60
E-mail: grzegorz.kopaczewski@zastaltransport.pl
   

Piotr Kadziewicz - mobilny sprzedawca ds. części zamiennych

Tel.: +48 456 39 82
Tel.: +48 537 947 333
E-mail: piotr.kadziewicz@zastaltransport.pl
   

Kontakt - księgowość

Księgowość:

Ewelina Witka - Główna Księgowa

Tel.: +48 68 456 39 93
Fax: +48 68 456 39 92
E-mail: ewelina.witka@zastaltransport.pl