Aktualności


21.12.2015  | autor:  tepe

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok w ZASTAL Transport

Szanowni Klienci,

- z uwagi na okres świąteczny, nasza firma pracuje w zmienionym trybie:

- 24 grudnia 2015 (Wigilia) - nie pracujemy
- 31 grudnia 2015 (Sylwester)- nie pracujemy

Jednocześnie Wszystkim naszym Klientom życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i udanych interesów w Nowym 2016 Roku.

Zespół ZASTAL Transport25.08.2015  | autor:  tepe

Mamy nową witrynę www !

Nasza nowa strona internetowa działa również na urządzeniach mobilnych

Oto do Państwa dyspozycji oddajemy naszą nową witrynę www prezentującą nas jako Autoryzowanego Partnera Serwisowego firmy  MAN. Mamy nadzieję, że w tym zakresie będzie bardziej użyteczna i przyjazna od naszej strony firmowej, a przede wszystkim dostarczy więcej użytecznej informacji o tym obszarze naszej działalności i ułatwi kontakt z nami wszystkim zainteresowanym użytkownikom pojazdów MAN.

Wdzięczni będziemy Państwu za wszelkie konstruktywne uwagi na jej temat - będziemy je uważnie analizowali i postaramy się zastosować najciekawsze propozycje.

Witryna wykorzystuje najnowsze technologie internetowe i jest dostosowana do urządzeń mobilnych, spełnia także wymagania zdefiniowane dla Autoryzowanych Partnerów firmy  MAN - wierzymy również, że sprosta oczekiwaniom naszych Klientów.25.06.2015  | autor:  tepe

Budujemy nową stronę internetową

Więcej szczegółów już niebawem.
Oczywiście nasza dotychczasowa firmowa witryna internetowa dostępna pod adresem: http://zastaltransport.pl nadal działa i prezentuje wszystkie obszary aktywności naszej firmy.

Zapraszamy tam wszystkich zainteresowanych tym, co jeszcze robimy oprócz bycia Autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy MAN - np. dysponujemy własną flotą ciągników z naczepami oraz licencją na przewozy międzynarodowe - oferujemy szeroki zakres usług transportowo - spedycyjnych.

Sprzedajemy również pojazdy i naczepy ciężarowe, zapraszamy także do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

nasza poprzednia witryna www16.04.2015  | autor:  tepe

Sprawdź swój pojazd po zimie

Zimowa eksploatacja na pewno pozostawiła swoje ślady - pora więc aby uważnie obejrzeć wszystkie newralgiczne miejsca pojazdu  i od razu usunąć skutki zimy a przy okazji sprawdzić jego bieżący stan techniczny.

Zapraszamy do serwisu ZASTAL Transport na przegląd pozimowy i przygotowanie Twojego pojazdu do sezonu wiosenno-letniego.16.04.2015  | autor:  tepe

Oficjalna aplikacja MAN do pobrania w sklepie Google Play

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony i skierowana do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida -

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, serwis MAN masz zawsze w zasięgu ręki!16.04.2015  | autor:  tepe

Akumulatory i zasady ich prawidłowej konserwacji

Zapewne nieraz spotkali się Państwo z przypadkami głębokiego rozładowania akumulatorów, które niestety niejednokrotnie doprowadzały do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Być może udałoby się uniknąc takich sytuacji, gdyby akumulatory poddawane byly prawidłowej obsłudze.

Prezentowana broszura przypomni Państwu praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji akumulatorów. Jesteśmy przekonani, że zastosowanie się do nich, przyczyni się do przedłużenia żywotności akumulatorów i tym samym do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów MAN.
Wystarczy kliknąć, aby pobrać broszurę.


Firma - adres:

ZASTAL Transport Sp. z o.o.  Mapa dojazdu

ul. Zielonogórska 138
67-100 Nowa Sól
Polska

Tel.: +48 433 55 62
Fax: +48 111 55 62
E-mail:  

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.